Polityka prywatności

Polityka prywatności

Firma Auto-Serwis "Pasternak" przykłada szczególną uwagę do ochrony powierzanych jej danych osobowych. W tym celu oraz w celu realizacji postanowień obowiązujących przepisów prawa ze szczególnym uwzględnieniem rozporządzenia PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE zwanego dalej RODO został stworzony zbiór zasad tworzący politykę prywatności Naszej firmy, która określa informacje dotyczące zbierania i przetwarzania danych osobowych w związku ze świadczeniem usług przez Auto Serwis "Pasternak" z siedzibą w Czańcu przy ul. Karpackiej 3.

Cel serwisu

Serwis umożliwia Użytkownikom dostęp do informacji na temat prowadzonej działalności i świadczonych usług

Prawa autorskie

Zawartość strony internetowej autopasternak.pl jest własnością firmy, a wszelkie prawa autorskie do jakichkolwiek elementów tekstowych i graficznych są zastrzeżone.

Informacje

nformacje zaprezentowane na niniejszej stronie internetowej nie stanowią wiążącej oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego dla jakichkolwiek podmiotów i podane zostały wyłącznie w celach informacyjnych.

scroll up